Film o NYC produkcji … mojej :)

I krótki film podsumowujący 10 dni intensywnego zwiedzania.

Jestem wyjątkowa dumna z produkcji tego filmu bo mówiąc szczerze obróbka czy edycja filmów są trochę mi obce.

Ale uczę się☺…. Może w końcu ruszy regularny YouTube dla LittleTownShoes.com… Póki co nie tracę nadziei. I mówiąc szczerze jestem pełna podziwu dla wszystkich vlogerów –produkcja filmów to bez porównania dużo więcej pracy.

Dajcie znać co myślicie, wszystkie uwagi i sugestie miele widziane! <3

10 comments

  1. Super robota. Zwłaszcza podkład muzyczny!!! dobrze mi się kojarzy, bo śpiewamy go przy każdym wypadzie do NY (chwilowo mieszkamy w Stamford, 50 min od Grand Central).

    Moja drobna sugestia:
    jeśli grupą docelową są ludzie, którzy mają dopiero poznać Nowy Jork, to dodałabym nazwy miejsc do wszystkich scen, nawet tych mniej istotnych, żeby podkreślić, że NY ma nadmiar atrakcji i niektórych miejsc można po prostu nie zauważyć nawet przechodząc obok i dlatego Twoja pomoc w poznawaniu lokalnych klimatów bardzo się przyda. Oczywiście, jeśli taki ma być przekaz filmu 🙂

    Pozdrawiam serdecznie i gratuluję bardzo fajnego bloga.

  2. Święty film rowniez sie rozmarzylam , kocham to miasto , twój blog jest wspaniały dzieki tobie wiele więcej poznałam grtuluje

  3. Doskonały! Brawo. Chciałoby się więcej. Moja sugestia: przydałyby się podpisy wszędzie, nazwa parku, nazwa mostu etc. Czekam na kolejne filmy.

Porozmawiajmy :)