Jerry Seinfeld, Fran Lebowitz i Whoopi Goldberg czytają zapowiedzi w nowojorskim metrze

by Little Town Shoes
2 comments

Jerry Seinfeld, Edie Falco, Cam’ron, Debbie Mazar, Whoopie Goldberg, Fran Lebowitz – to tylko kilku z 25 znanych mieszkańców Nowego Jorku, których głosy zostały nagrane jako zapowiedzi w nowojorskim metrze.

Według MTA, projekt ma na celu dodanie “autentyczności i humoru” dla wszystkich podróżnych w czasie jak Nowy Jork wraca do normalności.

Cała kampania obejmie około 50 nagrań i można posłuchać zapowiedzi na 400 stacjach metra i w około 4500 autobusach.

Najfajniejsze zapowiedzi nagrali między innymi:

Jerry Seinfeld: Cześć, tu Jerry Seinfeld. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego w pociągu i na stacjach metra. Zachowajmy odległość 6 stóp od siebie to nie tylko świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w naszym mieście ale też pomyśl, ile zaoszczędzisz, nie potrzebując wody kolońskiej. Dzięki, Nowy Jork.
(Hi this is Jerry Seinfeld. Please do your best to practice social distancing on the train and in the station. Staying 6ft apart is not only a great way to keep our city safe—think how much you’ll save not needing cologne. Thanks, New York.)

Edie Falco: Hej, nowojorczycy – tu Edie Falco. Zajęcie miejsca w zatłoczonym pociągu może równać się z wygraną na loterii, ale prosimy o zachowanie uprzejmości. Zaproponuj swoje miejsce komuś, kto może go potrzebować bardziej niż Ty. I proszę, noś maskę – sprawmy aby uprzejmość jedyną zaraźliwą rzeczą w pociągu. Dzięki, Nowy Jork.
(Hey New Yorkers—Edie Falco here. Getting a seat on a crowded train can feel like winning the lottery, but please be courteous. Offer your seat to someone who may need it more than you. And please wear your masks—let’s make courtesy the only thing that’s contagious on the train. Thanks, New York.)

Awkwafina: Przedstawienie! Żartuję, Nowy Jork. Tu Twoja dziewczyna, Awkwafina. I nie, nie jestem tutaj, aby wykonywać słodkie ruchy taneczne ani kołysać się wokół poręczy. Bummer, wiem. Ale jestem tutaj, aby przekazać ważną wiadomość: noś maskę przez cały czas, gdy jesteś w pociągu lub na stacji. Właściwie po prostu noś ją zawsze, gdy wychodzisz z domu. Dziękuję za pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa w Nowym Jorku i życzę miłego dnia.
(Showtime! Just kidding, New York. It’s your girl, Awkwafina. And no, I’m not here to do sweet dance moves or swing around a pole. Bummer, I know. But, I am here to give you an important reminder: please wear your mask at all times while on the train or in the station. Actually, just wear it whenever you leave the house. Thanks for helping to keep New York City safe, and have a great day.)

2 comments
2

You may also like

2 comments

Kinga Zoń February 21, 2021 - 10:19 pm

Dzień dobry 🙂 Widziałam dziś “Jestem z Polski”, fajnie wyszło:) Nie jestem jakąś straszną fanką wielkich miast, Kraków mi wystarczy do życia, ale NY bardzo się zmienił od czasu, kiedy widziałam go na żywo. (1997, 1998). Miło widzieć swoje miejsca 🙂 I szkoda, że niektórych już nie ma… Mam nadzieję, że wszyscy szybko wrócą do normalności, życia pełną piersią i podróży. Chciałbym jeszcze raz jednak zajrzeć tam, gdzie nie zdążyłam poprzednio, zobaczyć Broadway pełen gwaru… Tego i Pani życzę:) Dużo zdrowia i szczęścia!

Reply
Michał Wilczyński February 22, 2021 - 8:31 am

Czemu ostatnio tak mało nowych notek? 🙁

Reply

Porozmawiajmy :)