Co się stało z książką “Z Nowym Jorkiem na NY” ?

by Little Town Shoes
150 comments

Aktualizacja: książka jest już w sprzedaży: zamów: “Z Nowym Jorkiem na NY

Od kiedy książka o Nowym Jorku “Z Nowym Jorkiem na NY” została napisana minęły już prawie trzy lata. To długo w życiu wszystkich przewodników, a w życiu przewodników o Nowym Jorku to … cała wieczność.
Mój mąż żartując powiedział, że jeżeli jedziesz do Paryża, po dziesięciu latach nieobecności, to w tym samym miejscu znajdziesz swoją, ulubioną restaurację, a nawet będzie pracował tam ten sam kelner. Jeżeli wyjedziemy z Nowego Jorku na rok to nie tylko nie będzie już tej samej restauracji, ale na danym miejscu będzie stał inny budynek. Przesadzam trochę oczywiście ale Nowy Jork bardzo szybko się zmienia.

Książka nie jest już dostępna w wersji papierowej. Trwają prace nad jej aktualizacją. Tak przy okazji mam jeszcze niespodziankę! W najbliższych miesiącach ukaże się jeszcze jedna książka, którą piszemy z moją, wspaniałą koleżanką, przewodniczką, dziennikarką, znawczynią Nowego Jorku Anią Arciszewską. O tym projekcie będę mogła powiedzieć więcej już za kilka tygodni.

Wracając do przewodnika. Co będzie w nowym wydaniu? Zostaną oczywiście zaktualizowane wszystkie ceny, informacje o tym kiedy, które atrakcje możemy zobaczyć za darmo. Będzie opis nowych (rewelacyjnych) karnetów, których nie było jeszcze dwa lata temu. Dodane zostaną opisy najlepszych miejsc widokowych w nowych parkach wzdłuż East River, nowych osiedli (w tym wizjonerskie Hudson Yards) oraz system połączeń promami. Będzie więcej wycieczek poza Manhattan, oraz ciekawostki i anegdotki, które cieszą się największą popularnością w czasie moich wycieczek.

Nowy Jork jest tak zróżnicowany, że cokolwiek powiedziałoby się o tym mieście będzie prawdziwe. Wyjeżdżając można to miasto pokochać albo znienawidzić. Można postrzegać je jako brudne, drogie, tłoczne, a nawet przytłaczające. Nowy Jork jest też filmowo piękny, inspirujący i napełniony tak pozytywną energią, że potrafi uzależnić. Nie jest to łatwe miasto, ale postaram się pokazać taki “mój” Nowy Jork, który potrafi być naprawdę fascynujący.

Oczywiście to nie koniec zmian. Dlatego mam do Was prośbę. Napiszcie proszę czego Waszym zdaniem zabrakło w “Z Nowym Jorkiem na NY”? Co dodać? Co zmienić? Słowem co poprawić aby to była jeszcze bardziej przydatna i przyjazna książka. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i uwagi.

A wszystkie osoby, które zostawią (jakikolwiek) komentarz, a w polu „email nadawcy” podadzą swój adres email, dostaną niedługo kod zniżkowy na zakup nowej, zaktualizowanej książki. xo

150 comments
1

You may also like

150 comments

Magda August 6, 2018 - 12:29 pm

Wzmianka o atrakcjach dla dzieci:)

Reply
Jakub December 2, 2018 - 6:22 pm

Uwielbiam nowy york, a Pani książka była fantastyczna, napisana tak jak moglem sobie wymarzyc. Wszystko było perfekt z wyjatkiem jednej rzeczy: fragmentu dotyczacego wiary. Sam jestem wierzacy a zapis dotyczacy gloszenia ewangelii był calkowicie niepotrzebny i odnosił wrazenie zupelnie niezwiazanego z tematem i formą książki hejtu. Książka oprocz przewodnika byl zbiorem bardzo ciekawych przemyśleń, wciagajacych, czytanych jednym tchem. Wspaniała robota! To byl powrot i zaglebienie do pieknej milosci jaką mialem do tego miasta, lecz fragment dotyczacy mojej wiary doprowadził do tego że doczytalem z mieszanymi uczuciami docztalem do konca i teraz spogladam na polke z książką zarowno z zachwytem jak i duzym rozczarowaniem. Wszystkiego dobrego zycze i mimo wszystko dziekuje za czas spedzony nad ksiazka.

Reply
Zuzia December 18, 2018 - 1:43 pm

Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie! Często czytam Pani bloga i bardzo lubię przeglądać profil na Instagramie! Można się poczuć jakby się jednak tam było i dobrze znało Nowy Jork! Pozdrawiam!

Reply
Bogdan January 6, 2019 - 9:22 am

Czy znamy już datę publikacji ? Czekam na wieści. Napiszę jeszcze w sprawie zwiedzania z Pani pomocą.

Reply
Maciej August 6, 2018 - 12:37 pm

ja poproszę koniecznie!

Reply
Julia Kotecka August 6, 2018 - 12:38 pm

Książka była super 🙂 Czy można dodać coś o kinach w NYC? Byłam w dwóch, ale zawsze wydawało mi się, że w USA kin powinno być bardzo dużo.

Reply
Kamila August 6, 2018 - 12:38 pm

oooo super gratulacje! Czekam na obie książki!

Reply
Michał August 6, 2018 - 12:44 pm

Witam Pani Magdo 🙂 oczywiście NYC i jego zwiedzanie bez Pani przewodnika nie miałby sensu. Jedną z niewielu rzeczy, której mi brakowało w nim to więcej informacji o knajpach (ale nie turystycznych ale takich gdzie typowy tubylec je), miejscach gdzie można dobrze zjeść nie tylko hamburgera ale tez super chińszczyznę czy inna orientalna kuchnie, ewentualnie o miejscach gdzie można wyjść gdzieś wieczorem i dobrze się pobawić.

Wiem, że w mieście wszystko bardzo szybko się zmienia ale zapewne są miejscówki, które opierają się presji czasu.

Przy poznawaniu miasta bardzo lubię zapuszczać się tam gdzie jego mieszkańcy a nie turyści.

Ostatnio mi się udało bo poznałem na ulicy osoby z NYC, które były na tyle życzliwe, że pokazały mi trochę miasta.

Pozdrawiam, Pani wielki oddany fan Michał 😀

Reply
Aneta Ratkowska August 6, 2018 - 12:46 pm

Jako atrakcję poza NY polecam Storm King Art Center. Dla miłośników sztuki nowoczesnej

Reply
Weronika August 6, 2018 - 12:47 pm

Czekam z niecierpliwością! <3

Reply
Kasia August 6, 2018 - 12:50 pm

Czekam z niecietpliwoscia, biegnę do spełnienia marzenia o Ameryce 🙂

Reply
Greg August 6, 2018 - 12:55 pm

Hi. Książka świetna, prosiłbym o więcej informacji o innych dzielnicach i atrakcjach NYC, bo wszak nie tylko Manhattanem człowiek żyje:)

Reply
Wojtek August 6, 2018 - 12:55 pm

Ja dopiero mam nadzieję zrobić użytek z Pani książki Pani Magdo. Jeszcze nie wiem kiedy ale na pewno zrobię 🙂
Ze zniecierpliwieniem więc czekam na zaktualizowaną wersję. Czy wiadomo kiedy ona wyjdzie?

Reply
Natalia August 6, 2018 - 1:05 pm

Ja mam już “Z Nowym Jorkiem na NY” ale kupię zaktualizowaną wersję na prezenty! Poproszę o kod zniżkowy jak już będzie!

Reply
Roxie August 6, 2018 - 1:28 pm

Mam nadzieję, że książka pisana z p.Anią będzie o smakach, restauracjach i knajpkach ❤️

Reply
Monika August 6, 2018 - 1:35 pm

Coś dla kreatywnych ludzi, artystów – oczywiście galerie i muzea ale może również sklepy z artykułami papierniczymi, wystawy, miejsca warte zobaczenia.
A druga sprawa – miejsca i aktywności związane z wodą, rejsy, plaże.
Uściski! <3

Reply
Kademal August 6, 2018 - 1:55 pm

Czekam z niecierpliwością! ?

Reply
Michal August 6, 2018 - 2:54 pm

Czy nowy przewodnik będzie dostępny w salonach Empik?
Pozdrawiam 🙂

Reply
Ilona August 6, 2018 - 3:00 pm

Ksiażka jest rewelacyjna i z chęcią sprawie sobie zaktualizowane wydanie. Nic tak nie zachęci by powtornie odwiedzic to miasto.

Reply
Joanna August 6, 2018 - 4:03 pm

Dodałam atrakcje dla dzieci, Nowy Jork śladami SATC/Friends i informacje co z Lowline (jakieś nowinki, kiedy otwarcie, czy coś w tej chwili można już zwiedzać) 🙂

Reply
Aga August 6, 2018 - 4:31 pm

Fajnym dodatkiem do aktualizacji byłaby może mapka komunikacji w NY, metro, autobusy itd. i kilka wskazówek, jak sprawnie poruszać się po mieście. Wszystko byłoby pod ręką ?

Reply
Michał August 6, 2018 - 6:37 pm

Czekam na wznowienie druku. Pozdrawiam

Reply
Paweł August 6, 2018 - 7:11 pm

Super 😀

Reply
Mary August 6, 2018 - 7:56 pm

już się nie mogę doczekać tej nowości !!!!!!!!!!!!!!!!!! a wznowienie “Z Nowym Jorkiem na NY” to super pomysł 🙂 pozdrawiam gorąco !!! <3

Reply
Piotr August 6, 2018 - 8:44 pm

Świetny pomysł ze wznowieniem przewodnika. Chcą ostatnio kupić zorientowałem się, że już tylko dostępny na aukcjach internetowych po 100 zł 🙂

Reply
Agata August 6, 2018 - 9:06 pm

Wprawdzie jest to najlepszy przewodnik, jaki miałam, ale dla kodu zniżkowego dorzucę coś od siebie. Brakowało mi rekomendowanej trasy/ tras po Manhattanie na 1-dniowy spacer. Zawsze sama muszę planować trasę i wszystkie atrakcje wzdłuż niej i mam problem z oszacowaniem czasu – czy zdarze wszystko obejrzeć w ciągu dnia? Czy na pewno moja trasa jest optymalna i nie pomijam jakiegoś ciekawego miejsca w pobliżu? A może przechodzę obok ważnego miejsca i nawet o tym nie wiem? Z pewnością przydałby się gotowiec 🙂

Reply
Michał August 6, 2018 - 10:28 pm

Nie wiem, czy w książce pojawił się ten temat, ale niedługo będę wyjeżdżać do Stanów trochę służbowo i przydałoby się kilka wskazówek o tym, gdzie można usiąść, popracować, moze jakieś miejsca coworkingowe, kawiarnie do pracy… Sam jestem ciekawy, w jakich miejscach pisałaś książkę!

Reply
Anna August 7, 2018 - 7:11 am

Och już nie mogę się doczekać aktualizacji!
Mi brakowało – ciut więcej o filmowym NY – gdzie kręcono najsłynniejsze nowojorskie filmy, które miejsca w nich “występowały” oraz (jak już ktoś wspomniał) przykładowy plan zwiedzania na 1 lub 3 dni.

Reply
N. August 7, 2018 - 7:45 am

can’t wait!

Reply
Aleksandra Wójtowicz August 7, 2018 - 9:20 am

Co robic w sytuacji zagrozenia, kradziezy itp. Gdzie zadzwonic do kogo sie zwrócic czy ktos nam moze pomóc?

Reply
Andrzej Michno August 7, 2018 - 12:34 pm

Jak dla mnie troszkę informacji o zwiedzaniu z dziećmi oraz więcej filmowego NYC 😉 Pozdrawiam i powodzenia.

Reply
Marta August 7, 2018 - 3:25 pm

No ja właśnie chciałam kupić przewodnik i właśnie z żalem odkryłam ze nigdzie go już nie ma ? kiedy można się spodziewać nowej wersji? Czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam ?

Reply
Little Town Shoes August 7, 2018 - 3:59 pm

Mam nadzieje ze za dwa miesiące.

Reply
Anna August 8, 2018 - 9:26 am

Proponuję dodać więcej atrakcji wokół NYC, w zasięgu jednodniowych wycieczek. „Stare” miejsca filmowe i nowe atrakcje dla dzieci również będą bardzo mile widziane! Aktualizacja informacji praktycznych będzie bardzo praktyczna 🙂 nie mogę się doczekać!

Reply
Natalia August 8, 2018 - 8:38 am

Can’t wait!!!

Reply
Balcerek Małgorzata August 8, 2018 - 5:48 pm

Z niecierpliwością czekam na nowy przewodnik. Chętnie znalazłabym więcej na temat noclegów (może też jakieś rekonendacje- albo polecane noclegi). Dla nas wielkim zaskoczeniem było dodatkowe ubezpieczenie przy wynajęciu samochodu (w Europie każde auto musi być ubezpieczone, w USA ubezpieczony jest kierowcanie auto)

Reply
Tomek August 9, 2018 - 11:40 am

Chętnie kupię nowe wydanie książki 🙂 wybieram się do NY w listopadzie, książka ma być gotowa za 2 miesiące więc rychło w czas 🙂

Reply
JG August 10, 2018 - 12:50 pm

Ja też poproszę! 🙂

Reply
Marta August 14, 2018 - 3:39 am

Wznowienie przewodnika to świetny pomysł! Czy dałoby się przy każdej atrakcji podać informację ile średnio czasu warto poświęcić na każdą atrakcję? Osobiście, zaskoczył mnie ogrom MET – spędziliśmy tam całe popołudnie a i tak na pewno wielu ciekawych eksponatów nie zobaczyliśmy. Takie informacje pozwoliłyby lepiej zaplanować pobyt?

Reply
Dagmara August 14, 2018 - 11:51 am

Blog cały już przeczytany, czekam na książki<3

Reply
Łukasz August 15, 2018 - 8:15 pm

Nie mogę się doczekać nowej książki.
Zawsze interesowały duże miasta jak New York 🙂

Reply
Maciej August 16, 2018 - 3:22 pm

Już nie mogę się doczekać! 🙂

Reply
Bacha August 16, 2018 - 6:41 pm

W przyszłe wakacje atakuję między innymi NYC, więc przewodnik podany od serca z pewnością się przyda 🙂

Reply
Hanka August 18, 2018 - 7:43 am

My z mężem jesteśmy na etapie kupowania biletów i przydałyby się rady które lotnisko wybrać jako docelowe. SAS ląduje na Newark o 21.00; zaczęliśmy się zastanawiać czy będziemy mieli transport do centrum. Może wpis o tym jak są skomunikowane lotniska i ile to kosztuje?

Reply
Sylwia August 20, 2018 - 11:43 pm

Nie mogę się doczekać 🙂

Reply
Dominika August 23, 2018 - 7:20 am

Nie mogę się doczekać obu książek!!!

Reply
Ola August 23, 2018 - 12:22 pm

Dopiero odkrywam Twój blog i instagram, jestem totalnie zakochana i chyba właśnie zaczynam odkładać na wyjazd <3 na pewno kupię nowy przewodnik i byłoby świetnie, gdyby były w nim informacje, gdzie można posłuchać muzyki na żywo, gdzie grają jam session itp. Jestem przekonana, że NYC oferuje takie cuda, ale trzeba wiedzieć gdzie szukać 😉 pozdrawiam ciepło!

Reply
Little Town Shoes August 25, 2018 - 12:54 pm

bardzo dziękuję! Bardzo mi miło i mam nadzieje że zostaniesz tu na dłużej! <3

Reply
Bartosz August 25, 2018 - 9:25 pm

Poprzednia była prześwietna . Wiadomo już kiedy wychodzi nowa ? Pozdrawiam

Reply
Paula August 26, 2018 - 12:42 am

Czekam na nowe wydanie!

Reply
Kinga August 27, 2018 - 11:13 am

Czekamy z niecierpliwością! <3
Pozdrawiam, Kinga!

Reply
Aneta August 30, 2018 - 6:53 am

Wybieram sie w lutym do Nowego Jorku, czy do tego czasu juz bedzie aktualizacja?:)

Reply
Little Town Shoes August 30, 2018 - 2:54 pm

Tak, staram się aby byla przed świętami!

Reply
Carol September 8, 2018 - 10:29 pm

Właśnie szukam, ale wszędzie niedostępna, czekam na nową wersję 🙂

Reply
Piotr September 24, 2018 - 7:47 am

Czekamy z niecierpliwością tym bardziej ze planujemy wypad do NY 2019

Reply
Lidka September 25, 2018 - 8:05 pm

najbardziej ucieszyłoby mnie, gdy książka ukazała się przed listopadem 2018 roku. Bo od 11.12.2018 jestem w NY 🙂

Reply
Agnieszka September 27, 2018 - 10:29 pm

Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie ??

Reply
Gosia October 1, 2018 - 7:13 pm

Mam nadzieję, że zdążę kupić książkę przed wyjazdem :). Czekam z niecierpliwością!

Reply
Iga Kozlowska October 5, 2018 - 9:35 am

Hejka,
Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie 🙂
Kisses,
Iga

Reply
Iga Kozlowska October 5, 2018 - 10:12 am

Hejka,

Czekam czekam czekam 🙂

Pozdrawiam,
Iga

Reply
Joanna October 7, 2018 - 11:44 am

Bardzo podobał mi się zwiastun programu “Jestem z Polski”. Osobowość i blog Pani Magdy mnie zachwyciły. Niestety nie udało mi się znaleźć I wydania, czekam z niecierpliwością na wznowienie.

Reply
Patrycja October 7, 2018 - 1:43 pm

Nie mogę się doczekać ?

Reply
Karol October 7, 2018 - 8:04 pm

Nowy Jork od dawna mnie fascynuje. Mam cichą nadzieję, że w końcu uda mi się tam polecieć 🙂

Reply
ULA October 8, 2018 - 11:43 am

A pewnie ze chce !!! Czekam!! ????

Reply
Agnieszka October 21, 2018 - 5:00 pm

Po wczorajszym reportażu z niecierpliwością czekam na nową Pani książkę ?

Reply
Ola October 22, 2018 - 7:05 pm

Z niecierpliwością czekam na zaktualizowany przewodnik, wybieram się do Nowego Jorku w przyszłym roku 🙂

Reply
Agnieszka October 30, 2018 - 4:36 pm

Czekam z niecierpliwością 🙂

Reply
Ela October 30, 2018 - 8:32 pm

Wybieram się w grudniu, więc czekam z niecierpliwością na zaktualizowany przewodnik! 🙂

Reply
Dominik Jan Domin October 31, 2018 - 2:38 pm

Nie mogę się doczekać obu pozycji. Czy będą jeszcze na jesieni?

Reply
Aneta Grzeda November 4, 2018 - 6:27 pm

Bardzo czekam na obie książki ?Proszę o informację kiedy będą dostępne

Reply
Agata November 4, 2018 - 8:54 pm

To moje jedyne marzenie. Znaleźć się tam. Chociaż na miesiąc żeby móc wszystko zobaczyć i poczuć magię Nowego Jorku.

Reply
Marta November 6, 2018 - 4:09 pm

Czekam z niecierpliwoscia na nowa wersje! Kiedy bedzie?:)

Reply
Kuba November 6, 2018 - 8:53 pm

Już nie mogę się doczekać 🙂

Reply
GisElle November 7, 2018 - 11:24 am

Cześć! Czy można zapytać o status wydawniczy książki? Już przebieram nóżkami, żeby jak najszybciej go mieć i czytać:)

Reply
Asia November 7, 2018 - 7:21 pm

A Czy nowy przewodnik pojawi się przed 22 listopada? Z góry dziękuje za informację

Reply
Little Town Shoes November 8, 2018 - 2:56 pm

niestety nie dam rady przed 22 🙁

Reply
Krzysiek November 8, 2018 - 10:45 pm

Miło się czyta. 🙂

Reply
Tomek NY November 9, 2018 - 8:31 am

Dzień dobry Pani Magdo 🙂
Od 25 lat jestem zakochany w Nowym Jorku, mimo, że nie byłem jeszcze nigdy w tym mieście. Dziwne, nie?
Mam chyba 8 przewodników po NY, wydaje mi się, że sporą wiedzę o poszczególnych dzielnicach, a kiedyś jak byłem w liceum miałem dużą mapę Manhattanu która wisiała nad moim łóżkiem. Wiedza oczywiście tylko książkowo-przewodnikowa – nie poparta nigdy faktyczną obecnością. Ale wiadomo, czas płynie, obowiązki, dom, dzieci i temat odszedł na dalszy plan, ale zawsze był celem do odkrycia. Na Pani blog trafiłem poprzez program “Jestem z Polski” i od tamtej pory nie mogę nie myśleć o wyjeździe do NY. Więc klamka zapadła. Nie ma na co czekać. Lecę w 2019 r :))
Na aktualizację książki czekam z niecierpliwością – jak będzie przed świętami – to super!!!
Książki nie czytałem, ale będę w niej szukał adresów z ciekawymi klubami jazzowymi z muzyką na żywo.
Dlatego zaczynam działać – na początek wiza itd…Blog będzie dla mnie z pewnością pomocną wskazówką.
Jeszcze raz dziękuję za blog i może do zobaczenia ? :))

Reply
Filip November 10, 2018 - 2:14 pm

Czekam na nowe wydanie!

Reply
Izabela Latkowska November 10, 2018 - 6:20 pm

Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie. Dla mnie również przydalyby sie informacje gdzie mozna posluchać muzyki na zywo i o miejscach niekoniecznie dla wszystkich turystów (gdzie warto “zabładzic”)

Reply
Lidka November 10, 2018 - 10:41 pm

właśnie jutro lecę do NY i szukałam Twojej książki bezskutecznie. jestem pewna, że wrócę z całą rodziną i chciałabym pokazać im to, o czym piszesz. Zazdroszczę mieszkania w mieście, które niestety nie jest moim domem

Reply
Zuza November 16, 2018 - 8:47 am

Czy ten przewodnik jest już dostępny? Czekam z niecierpliwością ;)))

Reply
Andrzej November 17, 2018 - 10:43 pm

Czekam na nową książkę 🙂

Reply
Ewi November 18, 2018 - 3:00 pm

czekam 🙂 ale chyba szybciej tam dotrę bez przewodnika 🙁

Reply
Katarzyna November 19, 2018 - 4:02 pm

W oczekiwaniu na książkę serdecznie pozdrawiam Pani Magdo!

Reply
Monique November 19, 2018 - 6:10 pm

Dopisuje się do listy oczekujących 🙂

Reply
Monika November 19, 2018 - 6:44 pm

Z niecierpliwością czekam na przewodnik?

Reply
Monika November 19, 2018 - 7:53 pm

Dopisuje się do listy oczekujących 🙂

Reply
Marta November 21, 2018 - 9:34 pm

Czekam z niecierpliwością! Chyba juz przeczytać przed moim wyjazdem nie dam rady, ale napewno czytając będę mogła wracać wspomnieniami do mojej podróży do Nowego Jorku 🙂

Reply
Karina November 25, 2018 - 4:21 pm

NY to moje marzenie jest szansa że w 2019 uda mi się zwiedzić czekam niecierpliwie na książkę pozdrawiam

Reply
Marta November 27, 2018 - 8:37 am

Poczytałam opinie Pani książki, wszystkie pozytywne, szukam książki żeby kupić i nigdzie nie ma 🙁 ale właśnie przeczytałam wpis i już nie mogę się doczekać aktualizacji. Nowy Jork to moje i męża wspólne marzenie, oby się spełniło póki co spróbujemy zwiedzić to miasto z Pani książką 🙂

Reply
Kasia November 28, 2018 - 1:51 pm

Proszę o wiadomość kiedy ksiażka będzie do kupienia.

Reply
Monika December 10, 2018 - 1:31 pm

Również jestem zainteresowana ? Proszę o wiadomość.

Reply
Monika March 2, 2019 - 6:15 am

Pani Magdo, co z obiecanymi zniżkami na przewodnik? ?

Reply
Little Town Shoes March 2, 2019 - 11:28 am

Mamy jeszcze problem z dodaniem kodów rabatowych. JAk tylko uda się rozwiązać to dam znać.

Reply
Aneta Dzikowicka November 29, 2018 - 8:30 pm

Nie mogę się doczekać! Dzisiaj oglądałam program ,, jestem z Polski” z Pani udziałem. Bardzo zainteresowała mnie Pani postać, oraz Pani książka. Niestety jest niedostępna, dlatego z radością przeczytałam informacje że planuję Pani wznowienie! 🙂 marzę o podróży do NY, mam nadzieję że Pani przewodnik zachęci mnie do kupna biletu na samolot 🙂

Reply
Agata December 8, 2018 - 8:30 am

Czekam na książkę!!! :)))

Reply
Grześ December 11, 2018 - 7:07 am

Szkoda, że na święta nie ma 🙁 Tak liczyłam na prezent. Stronkę odlajkuję;/

Reply
Little Town Shoes December 11, 2018 - 10:31 am

ojej dlatego że się nie wyrobiłam z publikacją książki? No nic trudno, jakoś przeżyję. Wszystkiego dobrego życzę.

Reply
en December 12, 2018 - 2:35 pm

Oby tylko do lipca już była 😀

Reply
Adrianna Solberg December 16, 2018 - 12:06 pm

Jestem zainteresowana?

Reply
Małgorzata Ziółkowska December 26, 2018 - 11:04 am

dziś obejrzałam na Travel Channel film “Jestem z Polski” i zainteresowałam się przewodnikiem po NY, tym bardziej, że dzieci wybierają się tam w wakacje.Czekam na info o nowym przewodniku, przyda się na pewno

Reply
Katarzyna December 30, 2018 - 12:31 pm

Jeśli jest życie po życiu… To mam nadzieję że urodzę się w NY !Pozdrawiam bardzo gorąco ❤️Kasia

Reply
Ela December 31, 2018 - 4:07 pm

Szukałam Pani książki i nigdzie jej nie ma. Cieszę się, że będzie można znów ją kupić. Czytałam tyle pozytywnych opinii, że nie mogę się doczekać. Serdecznie pozdrawiam

Reply
Anna Nowak Musiał January 4, 2019 - 8:08 am

Ja nie wytrzymam już???kiedy????będzie???

Reply
Zuza January 5, 2019 - 6:16 pm

Nie udało mi się zdobyć poprzedniej książki, ale zdecydowanie będę czekała na “odświeżoną” wersję! ☺️

Reply
Barbara Królak January 6, 2019 - 11:29 am

Bardzo chętnie kupię nowy przewodnik , proszę o kontakt kiedy się ukaże , pozdrawiam Basia

Reply
Paulina January 9, 2019 - 9:28 pm

Czekamy ?

Reply
Barbra January 10, 2019 - 2:35 pm

Kończę właśnie wypożyczoną poprzednią wersję….i miałam już kupić dla siebie na własność…, ale jeśli zaraz będzie NEW to już poczekam. Ale frajda! Czyta się rewelacyjnie! I planuję oczywiście wyjazd w tym roku. Poluję na bilety 🙂

Reply
Agata January 13, 2019 - 9:56 pm

Dobrze wiedzieć, mój wyjazd już w czerwcu! 🙂

Reply
aneta January 15, 2019 - 12:57 pm

bardzo bardzo sie ciesze, czy juz jest znana data ? i czy bedzie wersja ebook?

Reply
Kasia January 19, 2019 - 9:38 pm

Już nie mogę sie doczekać na Pani nową książke. Pozdrawiam serdecznie ?

Reply
Mika January 19, 2019 - 9:55 pm

Ciesze sie ze, ze to juz!, ze teraz bede mogla zwiedzac NY jeszcze milej, dokladniej i przyjemniej!;-), wierze, ze do zobaczenia. Pozdrawiam cieplo Madziu:- )

Reply
Dominik Jan Domin January 19, 2019 - 9:59 pm

Już?

W zapowiedziach od dawna. I pewnie tak pozostanie przez najbliższe miesiące 🙁

Reply
Little Town Shoes January 19, 2019 - 10:00 pm

Juz poszła do składu / grafika. Myśle ze 2 tygodnie zanim pójdzie do druku

Reply
katarzyna January 20, 2019 - 1:28 pm

No to czekam 🙂

Reply
Ewa January 21, 2019 - 7:27 am

Witam, czekam na aktualizacje 😉 będę wdzięczna za info 😉 pozdrawiam, Ewa

Reply
Magdalena February 5, 2019 - 11:01 am

Spełnienie marzenia jakim jest wizyta w NY jeszcze przede mma 🙂 planuje poleciec tam we wrześniu i bardzo się cieszę, ze bedzie towarzyszył mi Twój przewodnik w nowej odsłonie. Pozdrawiam ze śląska 🙂

Reply
Dariusz February 6, 2019 - 11:54 pm

Trzymam kciuki, że książka trafi do sprzedaży zanim wylecę w podróż :)) Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za świetne artykuły!

Reply
Łukasz February 7, 2019 - 12:31 pm

Dzień Dobry!

Czy wiemy coś więcej odnośnie daty publikacji książki? 🙂

Pozdrawiam!!

Reply
Little Town Shoes February 7, 2019 - 1:43 pm

Dzień dobry – 1 marca 🙂

Reply
Dariusz February 7, 2019 - 2:03 pm

I to jest swietna wiadomosc! =)

Reply
Karola February 13, 2019 - 9:06 pm

Czy zdradzisz nazwę książki na którą będę polować?

Reply
Mateusz Grobelny February 15, 2019 - 8:55 am

Przez Twoj blog napalilem sie na Nowy Jork !!! 🙂 Wiza juz jest, teraz czekam na nowy przewodnik i kupuje bilety 😛

Reply
Anna February 21, 2019 - 9:31 am

Przykładowe trasy na kilka godzin spaceru i co po drodze zobaczyć.
Filmowy NY (miejsca znane z filmów)
Najlepsze miejsca na zakupy 🙂

Reply
Sylwester February 27, 2019 - 12:48 pm

Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie, odkąd kilka miesięcy temu zobaczyłem Panią na vlogu u Krzysztofa Gonciarza, gdy niestety poprzednie wydanie było już niedostępne. Pozdrawiam :).

Reply
Ania February 28, 2019 - 8:02 pm

Już nie mogę się doczekać wznowionego wydania i mam nadzieję, że będę miała okazję też wykorzystać wskazówki w praktyce ?

Reply
Ulka March 1, 2019 - 9:43 am

Ale super wiadomość! Akurat się w tym toku wybieram do NY 😀

Reply
Iwona March 1, 2019 - 11:51 am

Wita, nie posiadam przewodnika i nie znam jego zawartości ale to co zawsze oczekuję od przewodnika to oczywiście jak się poruszać, co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść i mapka (nieobowiązkowo). Jestem ciekawa nowej edycji, uwielbiam lokalne anegdoty.
Chętnie poznam nową edycję (-: Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

Reply
Dariusz March 2, 2019 - 12:59 pm

Calkowicie zapomnialem o kodach znizkowych – a ksiazka juz kupiona dzisiaj od razu ;(

Reply
Little Town Shoes March 2, 2019 - 1:03 pm

Kupony będą na ebooki – niestety nie ma możliwości dodanie kuponów do tego systemu który mam teraz.

Reply
Dariusz March 2, 2019 - 1:20 pm

Ok, no trudno. I tak zamowilbym papierowa wersje, ebooki tylko gdy nie ma wyboru 😉 Zamowione, oplacone, mam 3 tygodnie na lekture przed wylotem ^^

Reply
Little Town Shoes March 2, 2019 - 1:31 pm

Bardzo się cieszę. Pisz proszę jakbyś miał jakieś pytania – littletownshoes@gmail.com Postaram się pomóc najlepiej jak będę wiedziała.

Reply
Natalia Grabka March 4, 2019 - 10:29 pm

Super! Aktualizacja to wspaniały pomysł. Na pewno zaopatrzę się w nowe wydanie ?

Reply
Little Town Shoes March 4, 2019 - 10:32 pm

Cześć Natalia – książka jest juz w sprzedaży – zapraszam tu: https://przewodnikponowymjorku.com

Reply
Magdalena March 5, 2019 - 7:16 pm

Czy można jeszcze prosić kod zniżkowy 😀 dopiero odkryłam Pani bloga!

Reply
Dominika March 16, 2019 - 10:13 am

Czekam z niecierpliwością na nowe wydanie!

Reply
Little Town Shoes March 16, 2019 - 11:40 am

dzień dobry Dominiko, książka jest już w sprzedaży – można kupić tu: https://przewodnikponowymjorku.com Bardzo dziękuję

Reply
Dominik Jan Domin March 16, 2019 - 11:44 am

Już jest!

Reply
Anna April 4, 2019 - 8:05 am

Pani Magdo, gdzieś przewinęła mi się informacja, że w związku z faktem, że nie zadziałała akcja na kody zniżkowe za komentarz, dla osób, które zakupiły książkę w wydaniu tradycyjnym, będą przesyłane wersje elektroniczne książki. Czy “akcja” już się rozpoczęła?

Reply
Little Town Shoes April 4, 2019 - 11:30 am

Tak jest, wysłałam maila.

Reply
Doris May 5, 2019 - 6:15 pm

Planujemy zacząć podróż poślubną od Nowego Jorku w tym roku, nowe wydanie potrzebne od zaraz. Będzie w Empiku? Pozdrawiam!

Reply
Little Town Shoes May 5, 2019 - 6:49 pm

książka jest już dostępna 🙂 Można zamówić tu: https://przewodnikponowymjorku.com

Reply
Alicja Hollas- Korowiecka August 13, 2019 - 10:51 am

Witam, książka kupiona, ,, Jestem z Polski,, obejrzane, 1 listopada zaczynamy przygodę! Dzięki za fantastyczny blog, życzę dalszych sukcesów, masz super osobowość, pozdrawiam Alicja!

Reply
Little Town Shoes August 19, 2019 - 10:25 pm

bardzo dziękuję! Jak miło <3

Reply
Katarzyna Deja-Słowińska October 4, 2019 - 8:01 pm

Czekam na najnowsze wydanie bo podróż do NYC już w marcu!

Reply
Little Town Shoes October 5, 2019 - 1:31 am

Ojej – książka jest już prawie od marca w sprzedaży. Można zamówić tu: https://przewodnikponowymjorku.com

Reply
karolina kowal February 14, 2020 - 11:32 am

fantastyczna strona! planuję w tym roku podróż do wymarzonego NY, nie wyobrażam sobie jej chyba bez tego przewodnika:)

Reply
gieroy July 11, 2022 - 11:22 am

Wszyscy polecają więc trzeba kupić. Dużo ciekawych informacji!!! Tak trzymać. Jeszcze jakiś kodzie by się przydał 😉

Reply
Kris July 13, 2022 - 8:54 pm

Witam serdecznie! Wyjeżdżam za 3 tygodnie i nie mogę kupić nigdzie epuba,mobi 🙁 nawet na stronie http://www.przewodnikponowymjorku (przekierowuje z littletownshoes) sklep nie działa jak trzeba… Proszę o pomoc

Reply

Porozmawiajmy :)