Photolog #3

by littletownshoes
0 comment

Trzeci odcinek photolog będzie bardziej o nowym pokoleniu nowojorskich fotografów niż o samych zdjęciach. Nietypowych fotografów, bo publikujących zdjęcia tylko albo raczej przede wszystkim na Instagramie.

Dość nieliczna grupa. Jednak to jest już nowy trend, troche nowa sztuka miejska, nowe graffiti, i oczywiście niekończący się wyścig kto zrobi najciekawsze zdjęcie. A Nowy Jork jest ich muzą i inspiracją.

Najciekawsze zdjęcie miasta, które wydawałoby się było już fotografowane przez wszystkich, z każdej strony i to wielokrotnie. Jednak oni potrafią znaleźć nowe spojrzenie na wielkie jabłko odwiedzając miejsca niedostępne dla większości. Wspinają się na najwyższe wieżowce i mosty, robią zdjęcia zapierające dech w piersi często ryzykując aresztowania a nawet obrażenia.

Photolog #3Photolog #3Photolog #3Photolog #3Photolog #3Photolog #3

Ten poniższy film przedstawia kilku Instgramowcow. Jamess Lanning rozpoczęl robić zdjęcia dorywczo, jako hobby. Obecnie stanowi to jego sposób na życie.

Razem z innym fotografem Lindsay N wspięli się na most wilimasburski, zostali aresztowani przez SWAT, opuszczali Times Square w kajdankach.

Podobnie Vic.Invades – jego zdjęcia może nie są najwyższym kunsztem fotografii. Bardziej od ujęcia liczy się miejsce i pomysł. Troche tak jak z ulicznym graffiti. Udaje mi się nadal uchwycić prawdziwą cześć Nowego Jorku, i dzielą się wspaniałymi obrazy ze swoimi fanami na Instagramie.

Miejskim instagramowcom nie przeszkadza ryzyko, jak długo mogą robić to, co kochają. Adrenalina i emocje sprawiają, że wracają za każdym razem po nowe zdjęcia. Nie będę opowiadać całego filmu popatrzcie sami. Ciekawe czy są podobne instragramowe konta innych miast?

Instagram Nowy Jork

0 comment
0

You may also like

Porozmawiajmy :)