Okazja nocleg w Nowym Jorku za 1 dolara! Tak dokładnie to nie żart

10511576_1506601982889653_7773790244104136785_o

Dokładnie! 1 dolar na jeden dzien. Nocleg dla jednej osoby.

Pobyt minimum dwa dni ale nie więcej niż piec dni.

Niewątpliwie najtańsze zakwaterowanie jakie można znaleźć w Nowym Jorku, a rezerwacje będą przyjmowane już od 1 sierpnia 2014 roku!

Mieszkanie trochę nietypowe… jest to bowiem klatka w mieszkaniu nowojorskiego artysty Miao Jiaxin.

Tak wygląda na zdjęciach:

Aby otrzymać ten okazyjny nocleg musisz postępować z określonymi przez artystę zasadami:

1. Musisz przebywać w klatce codziennie przez przynajmniej trzy godziny od 21.00 do 24.00

2. Twój pobyt będzie nagrywany i transmitowany na żywo na stronie facebookowej artysty

3. Przez te trzy godziny w klatce nie będziesz miał dostępu do internetu ani żadnego innego urządzenia elektronicznego, nie możesz czytać książek, nie możesz zajmować się żadnymi robotkami, nie możesz ćwiczyć ani medytować, nie możesz z nikim rozmawiać ani spać.

4. Twoja aktywność będzie monitorowana i rejestrowana. Wszelkie naruszenia regulaminu spowodują utratę depozytu 100 $ za dzień.

5. Będziesz miał klucz do klatki, sam możesz otworzyć i zamknąć klatkę.

Klatka Marzenie (jak to określa sam artysta) mieście się w Bushwick, na Brooklynie, trzy przecznice od stacji metra. Łazienka nie jest monitorowana (uff!) a artysta zapewnia ręczniki i czystą pościel.

Z samego mieszkania (ale nie z klatki) rozciąga się ponoć wspaniały widok na Manhattan.

Aby zarezerwować nocleg w “klatce marzenia” wystarczy polubić stronę artysty na Facebooku, a następnie wybrać daty w kalendarzu. Należy pamiętać ze to zakwaterowanie dla jednej osoby, bez zwierząt. Obowiązuje zakaz palenia☺

Rezerwacje sa przyjmowane od 01 sierpnia 2014 roku na tej stronie.

6 comments

  1. To jest możliwe tylko w Nowym Jorku. Przyznam, że chętnie obejrzę transmisję. Bo zwiedzając miasto, wolę zapłacić za hotel 😛

  2. Trchę to starodawne, ale muszę: Hahaha czego to ludzie nie wymyślą. Jeszcze brakuje znaleźć jakąś promocję na bilet lotniczy, zapłacić za wizę, skorzystać z notki o darmowym zwiedzaniu NYC i można ruszać w podróż. Ot pomyślunek 🙂

  3. Skoro “nie będziesz miał dostępu do internetu ani żadnego innego urządzenia elektronicznego, nie możesz czytać książek, nie możesz zajmować się żadnymi robotkami, nie możesz ćwiczyć ani medytować, nie możesz z nikim rozmawiać ani spać.” to co robić? Zostaje pisanie, rysowanie i śpiewanie (jeśli nie transmitują głosu, śpiewanie może być nawe niezłym pomysłem)

Porozmawiajmy :)