O mnie

by littletownshoes
O mnie

Przeniosłam się do Nowego Jorku osiem lat temu. Jak większość osób, które mieszkają tutaj jestem zakochana w tym mieście. Czasami trudno uwierzyć dlaczego, bo głośno, bo brudno, bo drogo:) Ale Nowy Jork jest niezwykłym miejscem. Energia, koloryt i tempo tego miasta uzależnia. Jest tez jednym z tych niewielu miejsc gdzie każdy, bez względu kim jest i skąd pochodzi, może tu być sobą.

Obecnie pracuję w firmie social media w Soho, Trzy lata temu zostawiłam pracę w Agencji, a moja pasja czyli “opowiadanie o Nowym Jorku”, stała się moją pracą. Zdałam egzamin na przewodnika po NYC i oprowadzam po moim ukochanym mieście.

Jeżeli planujesz wyjazd do Nowego Jorku i szukasz prywatnego przewodnika i pomocy w organizacji wyjazdu tu znajdziesz więcej informacji.

Obecnie jako jedyny polskojęzyczny przewodnik otrzymałam „złotą gwiazdę” od miasta jako dowód uznania wiedzy o mieście.

W marcu została opublikowana moja książka “Z Nowym Jorkiem na NY”, która jest na pierwszym miejscu pod względem sprzedazy w Empiku w kategorii turystyka i przewodniki w 2016 roku.

Moj blog o Nowym Jorku, a życiu w Ameryce, o życiu na emigracji. To trochę subiektywny przewodnik po Nowym Jorku, to trochę zbiór notek o codziennym życiu w Nowym Jorku, to trochę „insiderskich” porad, od kogoś kto tu już kilka lat mieszka.

 

Moje opowiadania, nowojorskie historie i zdjęcia zostały pokazane między innymi w TVN, Radio Zet, Radio ZET Chilli, Magazynie Gazety Wyborczej, Elle Polska, Twoj Styl, wp.pl. i wielu innych publikacjach prasowych.

Mieszkam na Brooklynie ze swoim mężem, psem i dwoma kotami.

Do zobaczenia w Nowym Jorku!

Magda

Travel Channel & LittleTownShoes
Fragment programu „Jestem z Polski”, prod. Travel Channel 2018

Elle

Elle Polska

Elle Polska Nowy Jork

O mnieO mnieO mnie

Little Town Shoes Magdalena Muszynska

Magdalena Muszynska Little Town Shoes Fala Sportu

ONET

Screen Shot 2015-09-13 at 6.45.06 PM

 

Dzien Dobry TVN

Dzien Dobry TVN Little Town Shoes Magdalena Muszynska

Magdalena Muszynska TVN

Miasto Kobiet

100 najlepiej sprzedających się książek w empik.com w 2016 roku.

Screen Shot 2016-03-19 at 12.26.28 PM

Screen Shot 2016-05-01 at 7.58.39 PM

Jedynka

Wystawa w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku

Magazyn Gazety Wyborczej

O mnieO mnieO mnie