Przewodnik po Nowym Jorku

by Little Town Shoes
0 comment

Nazywam się Magdalena Muszynska jestem autorką tego bloga, bestsellerowego przewodnika „Z Nowym Jorkiem na NY” i licencjonowanym przewodnikiem po Nowym Jorku. Oferuję indywidualne, skrojone na miarę wycieczki, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Jestem przewodnikiem z tzw. „złotą gwiazdką” – wyróżnieniem przyznawanym osobom, za wyjątkową wiedzę o historii, sztuce i architekturze oraz popkulturze Nowego Jorku.

Czego się spodziewać w czasie wycieczek?

Specjalizuję się w programach szytych na miarę, w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Stawiam na kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne kreowanie pobytu.
Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.

W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Odwiedzamy miejsca, do których rzadko trafiają turyści. Opowiadam nie tylko o historii miasta ale i o tym jak wygląda codzienne życie w Nowym Jorku.

Powiem gdzie robić zakupy a skąd jest najpiękniejszy widok. Gdzie był kręcony serial “Przyjaciele”? Gdzie robi zakupy Sarah Jessica Parker? A gdzie co tydzień możesz spotkać Woody Allena?  A może wolą Państwa kulinarną wycieczkę po Queensie. Albo zwiedzić Brooklyn w jeden dzień? Program jest w pełni dostosowany do Państwa.

Nie będą musieli Państwo biegać za parasolem razem z grupą innych osób. Nigdzie nie musicie się Państwo śpieszyć ani zwracać uwagę na innych.

Nowy Jork zmienia się nieustannie i nie przestaje zaskakiwać. Dlatego ja tez wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym.

Cena usług przewodnickich jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania i pory roku.

 • Wycieczki w małych grupach (6-10 osób) – od 80 dolarów od osoby
  • Na życzenie staram się znaleźć osoby do wspólnego zwiedzania tak aby koszt na osobę był jak najprzystępniejszy.
 • Wycieczki indywidualne – 400 dolarów (indywidualny program zwiedzania, w pełni dostosowany do zwiedzających)
 • Wycieczki VIP
   W pakiecie VIP wszystko zostanie zorganizowane według Państwa życzeń i sugestii. Oferujemy m.in:
  • samochód z prywatnym kierowcą, bezprzewodowy Internet oraz napoje
  • kupno biletów, rezerwacje resturacji
  • zakupy ze stylistą

Proszę o kontakt i informacje o terminie, rodzaju wycieczki, liczbie osób a wyślę do Państwa dokładną ofertę**.

Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne rekomendacje wyślij mi maila (LittleTownShoes@gmail.com) lub zostaw wiadomość na Facebooku

**Z uwagi na duże zainteresowanie wymagana jest wpłata zaliczki przy rezerwacji terminu.

Moja książka „Z Nowym Jorkiem na NY” – subiektywny przewodnik po Nowym Jorku na liście bestsellerów Empiku i na 1 miejscu najlepiej sprzedających się książek w kategorii Turystyka & Podróże w 2016 roku.

Screen Shot 2016-03-19 at 12.26.28 PM

 

Robert Motyka współzałożyciel kabaretu Paranienormalni. Robert Motyka współzałożyciel kabaretu Paranienormalni.

“Jeśli poza turystycznymi miejscami interesują Was ciekawostki o Wielkim Jabłku, których nie ma w przewodnikach, to koniecznie skorzystajcie z usług Magdy. Ja pomimo tego, że Nowy Jork znam dokładnie, byłam zaskoczona różnymi anegdotami i trafiłam wczoraj do miejsca, którego nie odwiedziłam przez ostatnie 4 wizyty” Karolina Gliniecka, CharlizeMystery

Karolina Gliniecka, CharlizeMystery Karolina Gliniecka, CharlizeMysteryPaula Jagodzińska, BeautyFashionShopping Paula Jagodzińska, BeautyFashionShopping

“Z Magdą miałam okazję poznać się w Nowym Jorku. Zabrała nas wtedy na całodniową wycieczkę podczas której pokazała nam niesamowite i mało turystyczne miejsca. Nie dość, że Magda jest ciepłą i niezwykle sympatyczną osobą, to jeszcze ma w sobie ogromną pasję.”  Paula Jagodzińska, BeautyFashionShopping

Zwiedzanie Nowego Jorku z ekipą z Pokochaj Fotografie w czasie ich warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim:

Tomasz Tomaszewski polski fotograf, współpracownik magazynu National Geographic Tomasz Tomaszewski polski fotograf, współpracownik magazynu National Geographic 

Wszystkich moje wycieczki są VIP-owskie!

przewodnik po Nowym Jorku

Aleksander Doba podróżnik, kajakarz.

12743873_803391179787552_3200376237360661046_n-1

Screen Shot 2015-09-03 at 12.21.51 PM

0 comment
0

You may also like

Porozmawiajmy :)