Świąteczny Nowy Jork (film)

by Little Town Shoes
2 comments

Zapraszam na spacer po Nowym Jorku w grudniu. W filmie najciekawiej przyozdobione restauracje, najwspanialniejsze wystawy swiąteczny, ciekawosci i klimat Swiątecznego Nowego Jorku.
Jeżeli podobają ci się filmy to dodaj subskrybuj i kciuk w gore. Jeżeli nie to … napisz co nakręcić następnym razem 

Cześć filmu została nagrana w tym tygodniu, fragmenty zostałe nagrane w ubiegłym roku w ramach filmowych przewodników po Nowym Jorku wykonanych we współpracy z firmą Stock Prestige.

2 comments
1

You may also like

2 comments

Anna February 3, 2019 - 11:59 pm

Magdo, natrafiłam na twój kanał na YouTube niedawno, po obejrzeniu filmiku z tobą i z Gonciarzem o Nowym Jorku, następnie trafiłam na twojego bloga i jestem od niego totalnie uzależniona! 🙂 Piszesz bardzo ciekawie, aż ciężko się oderwać! W każdym momencie da się wyczuć pasję i mnóstwo zaangażowania, jakie wkładasz aby przybliżyć nam nowojorską rzeczywistość. 🙂
A propos świątecznego Nowego Jorku, mogłabyś mi doradzić, czy przyjeżdżając w listopadzie, będę miała okazję zobaczyć te wszystkie wspaniałe świąteczne dekoracje? Chciałabym przyjechać w momencie kiedy miasto będzie już ozdobione, ale jednocześnie nie będzie jeszcze przytłaczającej ilości turystów. 🙂 Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!

Reply
Little Town Shoes February 4, 2019 - 2:30 pm

Cześć Aniu, najbezpieczniej byłoby po 1 grudnia, ale dużo dekoracji będzie juz po Świecie Dziękczynienia. Lodowiska sa otwarte juz od początku listopada

Reply

Porozmawiajmy :)