Tańsze bilety na taras widokowy One World

by Little Town Shoes
14 comments

Aktualizacja – niestety w marcu 2018 r została zniesiona zniżka na One World Trade Center. Szukam innych ofert – dodam aktualizację jak uda mi się znależć nową zniżkę.

Po ostatniej notce o tarasie widokowym One World Trade Center i informacji o nowych, wyższych cenach biletów (teraz już po $37 na miejscu) jeden z czytelników zwrócił mi uwagę, ze CitySightsNY ma w swojej ofercie wstęp na taras widokowy One World i ceny są znacznie niższe. Faktycznie! Jeszcze raz bardzo dziękuję za informację. <3

W notce o karnetach pominęłam ten pass ponieważ nie wyglądał na atrakcyjny, ale jeżeli ktoś ma zamiar odwiedzić One World Obserwatory – to jest chyba najtańszy sposób.

Vouchery można wymienić w kasie One World Obserwatory (ważne: jest osobne okienko do wymiany karnetów także NIE trzeba stać w kolejce po bilety).

W ofercie są jeszcze:

  • Wstęp na taras widokowy One World + wycieczka autobusem dwupiętrowym – $79

W pakiecie mamy:
– bilet wstępu do One WTC
– bilet upoważniający do wsiadania i wysiadania z autokarów tyle razy ile chcesz przez 48 godzin.
– bilet jest ważny na wszystkie trasy: Uptown, Downtown, Brooklyn, The Bronx, Night Loop.
– karta Eat&Pay zniżki od 10% do 50% przy rachunkach za zakupy lub z restauracji w Nowym Jorku.

  • Wstęp na taras widokowy One World + rejs – $52

W pakiecie mamy:
– bilet wstępu do One WTC
– bilet upoważniający do wsiadania i wysiadania z promu w 4 lokalizacjach na Manhattanie i Brooklynie

Jeżeli chodzi o inne atrakcje CitySightsNY.

1. Bilety do Woodbury Common Premium – $30
Bilety do Woodbury Common Premium (outlety pod Nowym Jorkiem) są tez tańsze nie z innych firm (30 dolarów w porównaniu do 40 dolarów), pasażerom przysługuje książeczka z kuponami zniżkowymi. Jednak pewną niedogodnością jest to, ze po zakupie biletów online trzeba i tak odebrać fizyczne vouchery z biura firmy mieszczącego się przy Times Square a później dopiero przejść na przystanek autobusowy przy Port Authority. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to można zaoszczędzić około 10 dolarów na bilecie. Komentarz od czytelnika: “Voucher kupiony przez internet na podróż tam o 9.00 i powrocie o 16.45 (30 usd za osobę). wymienia sie na bilety (i kupony rabatowe) w ich centrum obsługi przy 777 8th av, do 20 minut przed odjazdem autobusu, który to startuje po drugiej stronie ulicy ?, zatem nie ma tu żadnego problemu.” 

2. Wycieczka autobusem dwupiętrowym 48 godzin – $54
Najciekawszą ofertą wydaje się być “All Around Town 48 Hour Tour”. Wycieczka pozwala na zobaczenie górnego i dolnego Manhattanu, Brooklynu i Bronx’u, jak również daje dostęp do promów. Warta rozważenia, zwłaszcza ze można „zaliczyć” wszystkie wycieczki autobusowe w ciągu dwóch dni. Wycieczki są tylko po angielsku. Opinie o przewodnikach dość dobre. Ceny – niższe niż na stronie Greyhound. Możesz wsiadać i wysiadać z autokarów tyle razy ile chcesz przez 48 godzin.

3. Piesze wycieczki z CitySightsNY
Ogólnie firma oferuje te same piesze wycieczki, które są dostępne w NYPass, z tym ze można kupić je indywidualnie. Ceny wahają się od $25 do $50 od osoby (to są wycieczki grupowe) jeżeli chodzi o wycieczki indywidualne i szyte na miarę to wiecie gdzie są najlepsze 😉

14 comments
0

You may also like

14 comments

Aga June 7, 2016 - 7:10 pm

Czy stronka CitySightsNY jest godna polecenia? Kupię bilet, a na miejscu okaże się, że to oszustwo? 🙂

Reply
Little Town Shoes June 7, 2016 - 8:02 pm

to duża firma i istnieje już od kilkunastu lat – także nie jest to oszustwo 🙂

Reply
Little Town Shoes June 7, 2016 - 8:17 pm

Tylko trzeba pamiętać ze to jest voucher, który trzeba wymienić na bilety u nich w kasie – co jest pewnym uniedogodnieniem. —- “After your online purchase you will be redirected to a page with your voucher. An order confirmation, with a link to your online voucher, will also be e-mailed to you within two hours of completing your purchase. Redeem at any of the visitor center locations listed on the voucher. At the visitor center, simply show your voucher on your mobile phone or bring a printed copy. “

Reply
lech April 1, 2017 - 12:38 am

Mala uwaga co do kwestii wyjazdu do Woodbury przez CitySights NY.
Voucher kupiony przez internet na podroz tam o 9.00 i powrocie o 16.45 (30 usd za osobe). wymienia sie na bilety (i kupony rabatowe) w ich centrum obslugi przy 777 8th av, do 20 minut przed odjazdem autobusu, ktory to startuje po drugiej stronie ulicy ?, zatem nie ma tu zadnego problemu.
Natomiast samo woodbury mz jest mocno przereklamowane, osobiscie polecam duzy outletowy dom towarowy 21 century przy cortland st (dolny Manhattan)
Pzdr/lp

Reply
Little Town Shoes April 13, 2017 - 2:30 pm

Bardzo dziekuje za informacje dodam do notki na blogu!

Ania September 12, 2017 - 12:01 pm

Kupowaliśmy bilety przez tą stronę w sierpniu, cena 28 USD, odbiór bez czekania w kolejce. Można więc kupić przed samym wejściem na taras z telefonu.

Reply
Jola September 12, 2017 - 3:48 pm

ja miałam City pass i dzięki temu kupiłam taniej bilet do wt one. przed budynkiem stała obsługa i poinformowali mnie, że mam zniżkę i mogę wejść bez kolejki. kupowałam bilet przed wejściem, nie rezerwowalam niczego wcześniej.

Reply
Little Town Shoes September 13, 2017 - 8:44 am

Cześć Jola, a czy pamiętasz może jaka to była zniżka. Na stronie City Pass ani na stronie WTC niestety nie ma o tym informacji.

Reply
Jola September 15, 2017 - 2:19 pm

chłopak z obsługi poinformował nas, ze jeśli mamy City Pass to mamy 20% zniżki. Oni nas zaczepili jak szłyśmy do WTOne. Do WTOne weszłyśmy i z biletem i City Passem w ręce wpuścili nas bocznym wejściem (VIP) 🙂 do windy. Ot tak 🙂

Reply
Little Town Shoes September 15, 2017 - 9:08 pm

Niestety nie jest to częścią ich oferty albo nie można kupić passów spodziewając się że zawsze jest zniżka. Musiała to byc jakaś jednorazowa promocja albo mieliście bardzo dużo szczęścia zwłaszcza z tym wejściem VIP 😉

Reply
Kasia Hanek February 24, 2018 - 8:29 am

Ciekawa jestem czemu nie wspominasz wcale o New York Sightseeing Pass? Ich oferta wydaje się konkurencyjna i zawiera wstęp do One World Observatory. Testowałaś kiedyś ten karnet?

Reply
Loty helikopterem nad Nowym Jorkiem - Little Town Shoes February 4, 2019 - 7:25 pm

[…] obowiązkowy jest wjazd na jeden z tarasów widokowych (Top of the Rock, Empire albo najnowszy WTC) … ale czy to może się równać z widokiem na Manhattan z lotu […]

Reply
KriS May 16, 2019 - 11:05 pm

hej mam pytanie o wjazd na tarasy widokowe.
Czy przy wiezdzie na na 1WTC , Emire SB, czy Top of the Rock pobyt na tarasie jest ograniczony czasowo ?

Reply
Little Town Shoes May 17, 2019 - 2:09 pm

można być na górze jak długo się chce – nie ma ograniczeń

Reply

Porozmawiajmy :)