Friendmas

by Little Town Shoes
5 comments

Nazwa Friendmas pochodzi z połączenia słów Friends i Christmas, i oznacza tyle co to celebrowanie tradycyjnie rodzinnych uroczystości tyle ze z przyjaciółmi. Nasi przyjaciele często stają się naszą rodziną. Stwierdzenie zwłaszcza prawdziwe dla osób mieszkających z daleka od domu. A ze w Nowym Jorku większość osób to przyjezdni to prawie każdy obchodzi Friendmas.

My tez. W tym roku zatrzymaliśmy się u znajomych którzy mają wakacyjny domek w Hamptons. To miejsce, ulubione na plażowanie przez Nowojorczyków, jest wyjątkowo urokliwe poza sezonem. Bez korków i kolejek do restauracji.

Wiele osób myśli ze plaże Hamptons są podobne do plaż Kalifornii. Ale tak nie jest. Latem woda jest cieplejsza na wschodnim wybrzeżu a same plaże są białe.

Jeżeli kiedykolwiek wybierzesz się do Nowego Jorku na dłużej to zdecydowanie zachęcam do odwiedzenia Hamptons. W zasadzie najbardziej zachęcam do odwiedzania tego miejsca poza sezonem. Jest naprawdę pięknie.

To około 2-3 godziny jazdy kolejką kolei Long Island czy samochodem. South i East Hamptons są bardziej rodzinne, a położony trochę dalej Montauk słynie z szalonych imprez.

img_0855.jpeg

img_0843.jpeg   


  

img_0961.jpeg

5 comments
0

You may also like

5 comments

mangiare December 25, 2015 - 9:39 pm

Pięknie 😀

Reply
Jasmin December 25, 2015 - 10:21 pm

przepiekne zdjecia,a ty droga LTS wygladsz rewelacyjnie..pozdrawiam switecznie zyczac dalszych sukcesow nie tylko blogowych

Reply
Karolina December 26, 2015 - 9:04 am

Moja mama mieszka na Long Island. Spędziliśmy tam ostatnio miesiąc wakacji. Było cudownie. Ech… Szkoda że to tak daleko.

Reply
Alice December 27, 2015 - 2:45 pm

Co za cudowne miejsce…. ?

Reply
Emilia January 4, 2016 - 9:00 pm

bomba! wszystkiego naj w Nowym Roku x

Reply

Porozmawiajmy :)