Wyjazd do Nowego Jorku

by littletownshoes
4 comments

Jeżeli planujesz wyjazd do Nowego Jorku to napisz do mnie! Pomogę opracować plan wycieczki, znaleźć mieszkanie albo hotel, polecę najlepsze restauracje i najmodniejsze kluby.

Gdzie są najciekawsze sklepy, gdzie wysprzedaże, gdzie można kupić ubrania z najnowszych pokazów mody? Gdzie zrobić najlepsze zdjęcia?

Czyż może być ciekawsza forma zwiedzania niż poznawanie miasta z osobą która tu mieszka od 7 lat i w dodatku jest zoną nowojorczyka☺, Jestem zakochana w Nowym Jorku i z przyjemnością pokażę Ci moje ulubione miejsca jak i opracuje indywidualna wycieczkę dostosowana do Twoich zainteresowań i pasji.

Dzięki zwiedzaniu ze mną kameralnej atmosferze odwiedzisz miejsca, do których rzadko trafiają turyści oraz dowiesz się jak wygląda codzienne życie w Nowym Jorku. Oprócz tego, wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej wykorzystasz pozostałe dni pobytu. Poruszając się po Nowym Jorku ze mną zobaczysz jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne rekomendacje wyślij mi maila (LittleTownShoes@gmail.com) lub zostaw wiadomość na Facebooku. W treści wiadomości koniecznie podaj interesującą Cię datę i liczbę osób. Ceny zależą od liczby osób ☺

4 comments
0

You may also like

4 comments

goldenbrown May 23, 2015 - 4:29 pm

Znakomity, fantastyczny pomysł!! Zwiedzanie niestereotypowe, ale SZYTE NA MIARĘ! 🙂
Sama bym skorzystała, ale nie wybieram się w tym roku do USA, jadę do… Rosji 🙂
Ale przekażę link moim znajomym, może skorzystają.

Reply
Little Town Shoes May 23, 2015 - 5:08 pm

Bardzo dziekuje!

Reply
Beata May 24, 2015 - 7:41 am

Pomysł BOMBA! Zaczynam odkładać pieniądze 🙂

Reply
Storyland14 May 24, 2015 - 8:11 am

Jeszcze nie w tym roku ale zanotowalam.

Reply

Porozmawiajmy :)