Tańsze bilety na taras widokowy One World

Aktualizacja – niestety w marcu 2018 r została zniesiona zniżka na One World Trade Center. Szukam innych ofert – dodam aktualizację jak uda mi się znależć nową zniżkę.

Po ostatniej notce o tarasie widokowym One World Trade Center i informacji o nowych, wyższych cenach biletów (teraz już po $37 na miejscu) jeden z czytelników zwrócił mi uwagę, ze CitySightsNY ma w swojej ofercie wstęp na taras widokowy One World i ceny są znacznie niższe. Faktycznie! Jeszcze raz bardzo dziękuję za informację. <3

W notce o karnetach pominęłam ten pass ponieważ nie wyglądał na atrakcyjny, ale jeżeli ktoś ma zamiar odwiedzić One World Obserwatory – to jest chyba najtańszy sposób.

Vouchery można wymienić w kasie One World Obserwatory (ważne: jest osobne okienko do wymiany karnetów także NIE trzeba stać w kolejce po bilety).

W ofercie są jeszcze:

 • Wstęp na taras widokowy One World + wycieczka autobusem dwupiętrowym – $79

W pakiecie mamy:
– bilet wstępu do One WTC
– bilet upoważniający do wsiadania i wysiadania z autokarów tyle razy ile chcesz przez 48 godzin.
– bilet jest ważny na wszystkie trasy: Uptown, Downtown, Brooklyn, The Bronx, Night Loop.
– karta Eat&Pay zniżki od 10% do 50% przy rachunkach za zakupy lub z restauracji w Nowym Jorku.

 • Wstęp na taras widokowy One World + rejs – $52

W pakiecie mamy:
– bilet wstępu do One WTC
– bilet upoważniający do wsiadania i wysiadania z promu w 4 lokalizacjach na Manhattanie i Brooklynie

Jeżeli chodzi o inne atrakcje CitySightsNY.

1. Bilety do Woodbury Common Premium – $30
Bilety do Woodbury Common Premium (outlety pod Nowym Jorkiem) są tez tańsze nie z innych firm (30 dolarów w porównaniu do 40 dolarów), pasażerom przysługuje książeczka z kuponami zniżkowymi. Jednak pewną niedogodnością jest to, ze po zakupie biletów online trzeba i tak odebrać fizyczne vouchery z biura firmy mieszczącego się przy Times Square a później dopiero przejść na przystanek autobusowy przy Port Authority. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to można zaoszczędzić około 10 dolarów na bilecie. Komentarz od czytelnika: “Voucher kupiony przez internet na podróż tam o 9.00 i powrocie o 16.45 (30 usd za osobę). wymienia sie na bilety (i kupony rabatowe) w ich centrum obsługi przy 777 8th av, do 20 minut przed odjazdem autobusu, który to startuje po drugiej stronie ulicy ?, zatem nie ma tu żadnego problemu.” 

2. Wycieczka autobusem dwupiętrowym 48 godzin – $54
Najciekawszą ofertą wydaje się być “All Around Town 48 Hour Tour”. Wycieczka pozwala na zobaczenie górnego i dolnego Manhattanu, Brooklynu i Bronx’u, jak również daje dostęp do promów. Warta rozważenia, zwłaszcza ze można „zaliczyć” wszystkie wycieczki autobusowe w ciągu dwóch dni. Wycieczki są tylko po angielsku. Opinie o przewodnikach dość dobre. Ceny – niższe niż na stronie Greyhound. Możesz wsiadać i wysiadać z autokarów tyle razy ile chcesz przez 48 godzin.

3. Piesze wycieczki z CitySightsNY
Ogólnie firma oferuje te same piesze wycieczki, które są dostępne w NYPass, z tym ze można kupić je indywidualnie. Ceny wahają się od $25 do $50 od osoby (to są wycieczki grupowe) jeżeli chodzi o wycieczki indywidualne i szyte na miarę to wiecie gdzie są najlepsze 😉

11 comments

 1. Czy stronka CitySightsNY jest godna polecenia? Kupię bilet, a na miejscu okaże się, że to oszustwo? 🙂

   • Tylko trzeba pamiętać ze to jest voucher, który trzeba wymienić na bilety u nich w kasie – co jest pewnym uniedogodnieniem. —- “After your online purchase you will be redirected to a page with your voucher. An order confirmation, with a link to your online voucher, will also be e-mailed to you within two hours of completing your purchase. Redeem at any of the visitor center locations listed on the voucher. At the visitor center, simply show your voucher on your mobile phone or bring a printed copy. “

    • Mala uwaga co do kwestii wyjazdu do Woodbury przez CitySights NY.
     Voucher kupiony przez internet na podroz tam o 9.00 i powrocie o 16.45 (30 usd za osobe). wymienia sie na bilety (i kupony rabatowe) w ich centrum obslugi przy 777 8th av, do 20 minut przed odjazdem autobusu, ktory to startuje po drugiej stronie ulicy ?, zatem nie ma tu zadnego problemu.
     Natomiast samo woodbury mz jest mocno przereklamowane, osobiscie polecam duzy outletowy dom towarowy 21 century przy cortland st (dolny Manhattan)
     Pzdr/lp

  • Kupowaliśmy bilety przez tą stronę w sierpniu, cena 28 USD, odbiór bez czekania w kolejce. Można więc kupić przed samym wejściem na taras z telefonu.

 2. ja miałam City pass i dzięki temu kupiłam taniej bilet do wt one. przed budynkiem stała obsługa i poinformowali mnie, że mam zniżkę i mogę wejść bez kolejki. kupowałam bilet przed wejściem, nie rezerwowalam niczego wcześniej.

   • chłopak z obsługi poinformował nas, ze jeśli mamy City Pass to mamy 20% zniżki. Oni nas zaczepili jak szłyśmy do WTOne. Do WTOne weszłyśmy i z biletem i City Passem w ręce wpuścili nas bocznym wejściem (VIP) 🙂 do windy. Ot tak 🙂

    • Niestety nie jest to częścią ich oferty albo nie można kupić passów spodziewając się że zawsze jest zniżka. Musiała to byc jakaś jednorazowa promocja albo mieliście bardzo dużo szczęścia zwłaszcza z tym wejściem VIP 😉

 3. Ciekawa jestem czemu nie wspominasz wcale o New York Sightseeing Pass? Ich oferta wydaje się konkurencyjna i zawiera wstęp do One World Observatory. Testowałaś kiedyś ten karnet?

Porozmawiajmy :)