Halloweenowe wydarzenia

NYC Zombie Crawl

28 października na Manhattanie to noc żywych trupów. Tłumy przebranych, znieczulonych dużą ilością alkoholu naprawdę przypominają zombie.

Zbiórka w barze Twins Pub (421 9th Ave), gdzie profesjonalni artyści pomogą dokończyć przebranie idealnym makijażem (juz za $10 będziesz wyglądał jak bohaterowie The Walking Dead).

Kolejny przystanek to muzeum seksu – wspominałam już kiedyś ze Halloween to doskonały sposób na początek znajomości, takiej krótszej znajomości:)

A później zabawa do późna w nocy. W tym burleski zza grobu, muzyka, pokazy Jungle Junkies i Bikini Carwash – cokolwiek by to nie znaczyło – będzie trudno się nie bawić.
Parada Halloweenowa Psów

Parada Halloweenowa Psów

Moja ulubiona. Idziemy. Nadal nie wiem czy w przebraniu czy tylko robić zdjęcia. Niestety okazuje się ze mój pies nie podziela mojej miłości do Halloween – wdał się widocznie w mojego męża.

Nadal próbuję mniej wymagające przebrania … jak nie wyjdzie to pójdę tylko robić zdjęcia (… no i zazdrościć innym 🙂 ).

Thrill The World NYC

Thrill The World NYC

Co roku w październiku, tysiące fanów Michaela Jacksona zbiera się aby tańczyć do Thrillera. Informacja dla początkujących – lekcje tańca zaczynają się już dzisiaj wieczorem. Uczestniczą profesjonalni tancerze i amatorzy.

Oficjalny pokaz tańca odbędzie sie 24 października o 6.00 wieczorem … a później szereg tematycznych imprez – miedzy innymi bal przebierańców i wycieczki szlakiem nowojorskich duchów i paranormalnych zjawisk.

bonfire_slider

The Great Jack O’Lantern Blaze

Ponad 7 000 indywidualnie, ręcznie rzeźbionych, podświetlanych dyn. Smoki, rzeźby …w tym roku jest nawet dinozaur.
Ponoć niesamowite. Bilety na tę imprezę znikają bardzo szybko. Ja idę zobaczyć w następna środę i opiszę na blogu czy faktycznie warto.

1.-Nightmare-New-York-Haunted-House-e1411855712722

Nawiedzone domy

Konieczne do zobaczenia. Najbardziej znany to Blood Manor, najnowszy to New York Haunted Hayride. Ten drugi zaprojektowany przez twórców Shark Tank.

Ważna informacja dla tych którzy nie zdążą odwiedzić Nowego Jorku w tym październiku – nic straconego przy Times Square jest taki nawiedzony dom otwarty cały rok :). No to Was uspokoiłam, nieprawdaż? 🙂

beat_it_parade

Halloweenowa parada

Szacunkowo 100,000 przebierańców i ponad milion oglądających – to największa tego typu parada na świecie. Co roku parada ma inny temat. ” W blasku świateł” tak brzmi przewodni temat tegorocznej.

Co musisz wiedzieć o paradzie?

  • Zaczyna się o 19.00, a kończy sie około 23:00 w nocy.
  • Najwięcej oglądających jest z reguły pomiędzy Bleecker i 14tą ulicą, więc warto przyjść wcześniej albo jeszcze lepiej , dołączyć do Parady!
  • Mogą uczestniczyć osoby tylko w przebraniach.

Krotki film z ubiegłorocznej parady możecie zobaczyć tutaj. A ja idę przekonywać Astora ze wszystkie fajne psy będą w przebraniach 😉 <3

4 comments

Porozmawiajmy :)