Parada Wielkanocna – zdjęcia

Niezliczone kapelusze, czapki, pióra, cylindry i meloniki. Fantazyjny kunszt i tęcza kolorów nakryć głowy – tak wygląda parada na Piątej Alei.

Wiek, płeć, status zawodowy, wzrost ani rozmiar nie mają znaczenia. Najważniejsze jest aby dobrze się bawić – a to Nowojorczycy potrafią 🙂

IMG_8590

Te cztery panie mnie zauroczyły. Mam nadzieję, ze ja będę miała podobna fantazję i energię w ich wieku.

LittleTownShoes

I (egg) NYC …?? 🙂

IMG_8587 IMG_8588

Oczywiście przebrane musze być tez czworonogi

IMG_8583

I oczywiście umiar nie jest częstym słowem w słowniku nowojorczyków:

IMG_8594

IMG_8582

IMG_8485

  

Kapelusze jako dzieła sztuki, dosłownie na poniższym zdjęciu:

IMG_8584

Ale najlepszą częścią parady jest to za można spacerować po Piątek Alei która jest częściowo zamknięta dla ruchu samochodów….

IMG_8533

<3 całuję świątecznie oczywiście

0 comments

  1. Absolutna rewelacja!! 🙂 Nie umiem powiedzieć, który kapelusz mi się najbardziej podoba, bo fantazja sięga zenitu! Ale kapelusz- jajo wielkanocne, jak i mężczyzna w kapeluszu z kwiatami – to moi faworyci.. 🙂

  2. Zastanawia mnie to jak Nowojorczycy odnoszą się do bardziej religijnej strony tych świąt? Czy mówi sie o tym co tak na prawdę się świętuje czy jest już to tak skomercjalizowane że liczy się tylko zabawa, pokaz itp. ?
    Pozdrawiam 🙂

    • Cześć osób idzie na paradę bezpośrednio po mszy bądź przed. Miejsce spotkań jest przy katedrze Świętego Patryka. Na paradę przychodzą wszyscy nie tylko katolicy, czy w ogóle chrześcijanie.

Porozmawiajmy :)