Nowojorskie Inspiracje

Zastanawiałam się jak zatytułować tę notkę: Inspirujące kobiety? Polki (z pochodzenia), które odnoszą sukces w Nowym Jorku? Pomysł na wyjątkowy prezent? W końcu zostało “Nowojorskie Inspiracje”.

W piątek (na początek Fashion Week) poszłam do sklepu Lisy Linhardt na Mott Street i pomyślałam, ze to dobry moment żeby przedstawić Wam samą Lisę jak i jej pracę.

Lisę poznałam ja kilka lat temu w drodze na obóz surfingowy na Dominikanie. Lisa jeździ tam co roku aby uprawiać kitesurfing. Jedna z tych znajomości, ze wiesz od początku ze spotykasz bratnią duszę, wspaniałą kobietę i chcesz (masz nadzieję) ze będzie Twoją znajomą.

Lisa urodziła się na Queensie, ale jej mama jest Polką. Lisa nie tylko sama mówi po polsku, ale gotuje doskonale pierogi! 🙂

Lisa zmieniała kariery kilka razy w życiu (brzmi znajomo?) w końcu znalazła własną pasję, którą jest biżuteria. I na jednym z najtrudniejszych (prawdopodobnie) rynków na świecie odnosi niesamowite sukcesy. Jej biżuterię nosi Alicia Keys, była prezentowana na okładce Vogue, Elle – pomimo sukcesu jest osobą szalenie przestępną, milą, bez wyniosłości, która często charakteryzuje osoby z wielkiego świata mody.

Jeżeli szukacie naprawdę wyjątkowego prezentu w Nowym jorku to warto odwiedzić jej sklep przy 211 Mott Street (adres tutaj). Informacja dla panów – to jest tez idealne miejsce aby zaprojektować/ kupić wyjątkowy pierścionek zaręczynowy!

Wracając do wczorajszej imprezy to Lisa poza kitesurfingiem kocha salsę i muzykę. W piątek zorganizowała wieczór dla pan w swoim sklepie. Były manikiurzystki, kosmetyczki, i obowiązkowe drinki cosmopolitan 🙂

Więcej o samym tygodniu mody w Nowym Jorku możecie przeczytać tutaj.

Życzę miłego weekendu!!! xo

IMG_1483.JPG

IMG_1486.JPG

IMG_1485.JPG

IMG_1484.JPG

IMG_1482.JPG

IMG_1475.JPG

 

IMG_1480.JPG

Lisa
IMG_1478.JPG

9 comments

  1. Wow ! Właśnie mogę Cię podziwiać w ruchu, w TVN 🙂 Gratuluję ! Dla mnie to bardzo miła niespodzianka rano 🙂 Fajnie, że towarzyszyłaś mi w porannej kawie 🙂 Trzymam za Ciebie kciuki !

Porozmawiajmy :)