Szampan z Solange, siostrą Beyonce

Największym plusem blogowania jest to, że zmusza nas do robienia rzeczy na które nie mielibyśmy czasu, bądź bylibyśmy po prostu zbyt leniwi.

Zmusza nas do opuszczania wygodnego rogu kanapy w poszukiwaniu interesujących tematów, miejsc, ludzi.

Jeszcze cztery miesiące temu jak mój mąż wyjeżdżał służbowo do LA to ja korzystając z mojego, sekretnego konta na iTunes -ach oglądałam najgłupsze, romantyczne komedie. Zawinięta w koce z butelka wina i dwoma kotami przed telewizorem oglądałam najchętniej z trzy filmy pod rząd 🙂

Ale to było 4 miesiące temu. Teraz w czasie kiedy mój mąż jest w LA …  ja pije szampana w towarzystwie siostry Beyonce, Solange.

Hm… „w towarzystwie” to za dużo powiedziane, w pobliżu Solange jest bardziej prawdziwe 🙂

Solange jest piosenkarką, modelką, aktorką, DJ-em (sami dokończcie listę) ale najbardziej znana jest z bycia siostrą Beyonce.

Chociaż ta mała impreza była dla niej i DJ-owana przez nią, większość zaproszonych nie znała nawet jej imienia – mówili o niej per “siostra Beyonce”. Cóż taka już jest niedola młodszego rodzeństwa.

Wyglądała czarująco:

photo copy 4

Entourage jej znajomych i przyjaciół wyglądało tez nie najgorzej

Untitled

Może i blogowanie było trendy w 1990…  ale mi się bardzo podoba. Ja tam mam zamiar dalej spamować Wasze skrzynki postami.

PS. Solange jest chyba ładniejsza od Beyonce. Miała na sobie przepiękną spódnicę jak z moich (prawie) zakupów w LA (więcej o tym tutaj)

photo copy

I te buty … ah.

xo

0 comments

 1. Najwidoczniej Solange działą na polskie blogerki. Pamiętam post Urban Warrior, która też się zachwycała siostrą Beyonce.

   • Ja myślę, że nie wszytscy blogerzy z Brooklynu imprezują z Solange. Tylko ci wybrani. Wy dwie, miłe panie, chyba już wyczerpałyście limit, jesli chodzi o polską blogosferę 🙂

    • ola :))))

     Z Solange mialam przyjemnosc obcowac pare razy – za kazdym razem na Manhattanie 😉 pomimo iz podobno mieszka pare przecznic ode mnie, jeszcze nigdy nie wpadlam na nia na Brooklynie 🙂

     Z jednym sie zgodze – jest absolutnie czarujaca :]

 2. wow !! zazdroszcze, zazdroszcze 🙂

  masz racje, ze blogowanie zacheca do dzialania i do ruszenia tylka z kanapy- no i chyba wlasnie o to w tym wszystkim chodzi 😀

 3. Uwielbiam obie siostry. Kiedyś, właśnie po wpisie Urban natchnęło mnie aby na youtube zobaczyć jak tak naprawdę wygląda muzyka tworzona przez Solange. I myślę, że jest równie zdolna jak siostra 😉 Może nawet bardziej? Tylko muzyka mniej mainstreamowa, toteż pewnie jest właśnie ‘siostrą swojej siostry’.

Porozmawiajmy :)