Najlepsze blogi w 2012

Time Magazine opublikował ostatnio listę 25 najlepszych blogów w 2012. Lista obejmuje kilka znanych, bardzo ciekawych blogów jak również kilka o których nigdy nie słyszałam. Wybór niektórych jest dość zaskakujący jak na Time Magazine.

O najlepszych i najbardziej wpływowych Polskich blogach tutaj.

I tak na liście znalazł się miedzy innymi:

Awkward Family Photos – blog przedstawia (w piękny sposób) najgorsze, jakie tylko mozesz sobie wyobrazic zdjęcia rodzinne – które przesyłają sami czytelnicy bloga.

Bardzo terapeutyczny blog -:)

Do czytania przed swietami:

Kolejnym zaskakującym dla mnie wyborem Time Magazine jest blog o Kate Middleton i jej strojach. Ale faktycznie blog nie jest banalno-plotkarski, tylko bardzo ciekawy.
Analizuje wpływ księżny Cambridge na kulturę i modę. Strona oferuje aktualizacje dotyczące nie tylko strojów Kate ale i linki gdzie ubrania można kupić.

Tak nawiasem mówiąc słyszałam, że książka Pippy Middleton spotkała się z bardzo dużą krytyką? (poki co jest dostepna tylko w UK).

Kolejny zaskakujący blog na liście 25 najlepszych blogow (ale zdecydowanie moj ulubiony) to Awesome People Hanging Out Together blog zawierajacy archiwa fotografii ikon współczesnej popkultury i legend kina. . . z które po prostu spędzały razem czas.

Przeglądając te zdjęcia wyobraźnia zaczyna szaleć na samą myśl o tematach rozmów i okoliczności, które towarzyszyły takim spotkaniom.

I tak mamy:

Mick Jagger, Catherine Deneuve and Andy Warhol, Montauk, 1975

Lauren Bacall, Humphrey Bogart and Marilyn Monroe

Grace Kelly and Alfred Hitchcock by Edward Quinn, 1954

John Lennon and Mick Jagger by Ron Galella, 1974

Robert De Niro and Martin Scorsese

Ah, De Niro byl taki przystojny …

pozdrawiam serdecznie

3 comments

  1. no proszę:) Każdy temat bloga jest dobry,mam wrażenie,że Amerykanie wybieraja przede wszystkim bardzo dziwne blogi: no te przerażające zdjęcia rodzin brr . Biedne to wytatuowane dziecko w sumie wbrew swojej woli:(

  2. De Niro nadal jest przystojny 🙂 jest nr 1 na mojej liscie “celebrities you’re allowed to sleep with and your husband can not be mad” 😉 😀

Porozmawiajmy :)